https://sohbet.page sohbet odaları kullanıcıların daha güvenli ve güncel alt yapıya sahip son sürüm sohbet ve chat özelliklerini kullanabilmesi içi, resimli, sesli, görüntülü ve metin tabanlı yazılı konuşma ve iletişim özelliklerini güncellemiştir.

Akıllı telefon ve tablet ile birebir uyumlu arayüzlerin kullanımı son derece kolay en önemliside üyelik ve ücret gerektirmemesidir. Çok seçenekli iletişim araçları kullanıcıların farklı iletişim seçenekleri ile tanışmasını birbirlerini daha iyi tanımasını, karşılıklı güven duygusunun gelişip pekişmesinide arttırmaktadır.

Kullanıcılar sadece yazıyla birbirleri ile konuşmadan ya da birbirlerini görmeden tanışmaları yerini birbirlerini görerek ve duyarak sonradan sürpriz yaşamalarını da ortadan kaldırmıştır.

Kullanıcıların bu son sürüm en yeni ara yüzlerin özelliklerini daha kolay kullanabilmesi için teknik destek ve yardım ekibi 7/24 #help ve #operhelp odalarında kişilerin yardım ve destek taleplerini çözmek için hazır bulunmaktadır.

http://www.sohbet.link üzerinden de resimli, sesli, yazılı ve görüntülü, güncellenmiş irc alt yapısıyla en son sürüm sohbet ve iletişim araçlarından ücretsiz ve üyelik gerekmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.